Hijyen Merkezi Endüstriyel, Hijyenik Ürünler, Nano Sağlık Kalkanı, Virüs, Mikrop ve Antibakteriyel dezenfeksiyon uygulamaları kapsamında hizmetler sunmaktadır. 

Tüm hizmetlerimizi en güncel ve gelişmiş yöntemlerle, konusunda özel eğitim almış profesyonel ekibiz ile yüksek standarda sunuyoruz.

ARGE çalışmaları Almanya’da gerçekleştirilen, üretimi yerli sermaye ile yapılan ürünlerimiz eğitimli personelimiz, çözüm ortaklarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ediyor ve onlara en uygun hijyen çözümlerini sunuyoruz. Bu süreçte müşterilerimiz ile iletişim halinde birlikte ilerlemeyi ve yeniliklere açık olmayı önemsiyoruz.

Sunduğumuz hizmet “ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi” ve” ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi Sistemi Belgesi” kalite belgelerine sahiptir.

Vizyon & Misyon

Hijyen Merkezi olarak vizyonumuz sektöründe yeniliklerin merkezi olan, öncülük eden ve yaygınlaştıran lider kuruluş olmaktır.

Bizler, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri dahil ederek sunduğumuz tüm profesyonel hijyen hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında, uygun çözümler ve uygun fiyatlar ile daha geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyoruz.