·         Yaşam alanlarınızda yüksek hijyen sağlar.

·         Bakteri, virüs ve mantarlara karşı sağlığınızı korumanızı destekler.

·         Anında etki eder ve uzun süreli koruma sağlar.

·         Kolay uygulanır ve ekonomiktir.

·         Güvenli ve çevre dostudur.

·         Sağlığa ve çevreye uygunluğu, Gıda ve içme suyu dezenfeksiyonunda dahi             kullanılabilir olması, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

100 m2 bir alan için işlemin tamamı yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

1 hafta - 1 ay arasında bir periyotta uygulamanın tekrarlanması önerilmektedir. Bu süre yaşam alanının özelliklerine göre ve risk kapsamına göre değişiklik gösterebilir.

NANO Gümüş Hijyen Kalkanı ile dezenfeksiyon uygulandığı sırada kişilerin evin/ofisin farklı bir odasında bulunması yeterlidir, mekanı terk etmelerine gerek yoktur. 10 dakika sonrasında uygulama yapılan alana geçilebilir.

Nano gümüş uygulaması eşyalar için de güvenlidir. Nem veya leke yapmaz, eşyalarınızı yıpratmaz, korozif yıpratıcı etksi yoktur.

Uygulamadan önce uygulama yapılacak yüzeyler standart temizlik Malzemeleri ile temizlenir ve kurumaya bırakılır. Uygulamanın yapılacağı yüzeylerin kir ve tozdan arındırılmış olması nano boyuttaki gümüş hijyen kalkanların yüzeyde kalıcı olarak tutunması açısından önemlidir.

Uygulama sonrasında ise yüzeylerde tekrar temizliğe gerek yoktur, sisleme yöntemiyle uygulama sonrasında nano gümü yüzeylerde koruyucu etki göstermeye başlar.

Nano gümüş hijyen kalkanı dezenfeksiyon uygulaması tamamen güvenlidir. Yetişkinler, çocuklar, evcil hayvanlar ve mekândaki bitkiler için herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. 

Nano Gümüş Hijyen Kalkanı dezenfektanının akredite laboratuvarlarca yapılan testlerinde, solunum toksisitesine ve deride irritasyona yol açmadığı kanıtlanmıştır.

Nano Gümüş Hijyen Kalkanı Hızlı Destek Hattı        0545 975 8080  

Nano Sağlık Kalkanı’ı Teklifine Dahil Olan Hizmetler:

1- Uygulama yapılacak alanların üzerinde İonizer ile uygulamanın yapılması. 

2- Uygulama sonrasında kontrollerin yapılması

3- Uygulandıktan sonra ürünün raporlarının ve MSDS lerinin verilmesi 

4- Uygulama sonunda bağımsız laboratuvar tarafından çıkan belgeye istinaden hijyen sertifikasının düzenlenmesi.


                              En Uygun Fiyat İçin