NANO Gümüş Hijyen Kalkanı güçlü ve kalıcı etkiye sahip bir antimikrobiyal koruyucu Ajandır. Uygulandığı yüzeyleri renksiz, kokusuz ve toksin olmayan nano boyutta gümüş atomları ile kaplar. 

Nano boyutlu gümüş atomları (Nano Ag) uygulandığı tüm yüzeylerde oluşturduğu sağlık kalkanı ile bakteri, virüs ve mikropların tutunmasını engeller, doğrudan hücrelerinin içerisine girerek öldürür ve kalıcı etkisi ile tekrardan üremelerini engeller.

NANO Gümüş Hijyen Kalkanı uygulandığı yüzeylerde ince ve güçlü bir nano koruyucu katman oluşturur. NANO Gümüş Hijyen Kalkanı ilk önce yüzeyde bulunan bakteri, virüs ve mikropları yok ederek steril bir ortam yaratır. Yüzeydeki zararlıları yok ettikten sonra oluşturduğu katman ile uzun süreli hijyenik bir ortam sağlar. Sağlığınızı korumak için size yardımcı olur.

NANO Gümüş Hijyen Kalkanı dezenfektan ürünlerini tüm yaşam alanlarında güvenle kullanabilirsiniz. Nano oluşturduğu sağlık kalkanı ile bakteri ve virüsleri yok ederek yüzeylerde üremelerini engeller. Halen uygulanan hijyen yöntemlerinin çoğu alkol, asit, amonyak, antibiyotik, akrilik emülsiyon içerikli kimyasallardır. Bu kimyasallar bulundukları yüzeylerden uçarak, silinerek, etkinliğini kaybedince, virüs ve bakteriler tekrar üremeye başlamaktadır. Bu kimyasalların bir bölümü öldürücü, kanserojen, insan sağlığı için zararlı yan etkileri olan maddeler içerir ve sadece uygulandıkları alanda etkindirler. Ayrıca, uygulandığı yerlerde aşındırma, tahriş etme ve bilhassa tekstil ürünlerinin ömrünü kısaltma özellikleri de vardır.

Nano Gümüş Hijyen Kalkanı Hızlı Destek Hattı        0545 975 8080  

Nano Sağlık Kalkanı’ı Teklifine Dâhil Olan Hizmetler:

1- Uygulama yapılacak alanların üzerinde İonizer ile uygulamanın yapılması.

2- Uygulama sonrasında kontrollerin yapılması

3- Uygulandıktan sonra ürünün raporlarının ve MSDS lerinin verilmesi

4- Uygulama sonunda bağımsız laboratuvar tarafından çıkan belgeye istinaden hijyen sertifikasının düzenlenmesi.


                              En Uygun Fiyat İçin